Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już mi ręce opadają jak czytam niektóre komentarze. Czy ludzie już na prawdę łykają wszystko jak młode pelikany i nie potrafią sięgać po sprawdzone źródła informacji? Jak jeszcze raz przeczytam, że w Izraelu grozi 15 lat więzienia za 5G to chyba taki post wyrządzi większe spustoszenie w moim organizmie niż przebywanie w bloku reaktora w Czarnobylu. Czekam jeszcze na post, że 5G będzie sterowało naszymi umysłami, wtedy już śmiało można się wybierać na misję kosmiczna w poszukiwaniu inteligentnych form życia bo na ziemi ich nie znajedziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszyn woj ślaskie tam walkę z playem przegrao nawet miasto mimo że wieża już powstała w tle historycznej rotundy, jednago z najstarszych zabytków w Polsce. którego wizerunek znajduje się na banknocie 20 złotowym ***s://bbfan.pl/firma-play-kontynuuje-budowe-masztu-przy-wzgorzu-zamkowym-emocjonalny-apel-burmistrz-cieszyna/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie CEBULAKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasmo wysokie obejmujące częstotliwości powyżej 24 GHz mogą wykorzystywać urządzenia wymagające bardzo niskiego opóźnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadek cen działek? Kuźwa ja bym chciał domek blisko anteny żeby internet hulał a nie na zadupiu bez zasięgu jak burak w polu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na wsi jak postawili maszt pleya to krowy zaczęły dawać kwaśne mleko kury przestały znosić jajka a moja stara zupełnie wyłysiała przypadek ? Nie sądzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5G  Pasmo wysokie obejmujące częstotliwości powyżej 24 GHz mogą wykorzystywać urządzenia wymagające bardzo niskiego opóźnienia.  Mam lte + pełny zasięg i ledwo 15M a wieczorem ledwo 1M o opóźnieniu nie wspomnę. To po co mi z szybkości 5G do bts jak dalej rura zapchana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę ci sami protestujący będą dzwonić do Play z awantura, że są problemy z zasięgiem. Niedawno w Lublinie była śmieszna sytuacja jak mieszkańcy osiedla, na którym postawiono nowy maszt zaczęli się skarżyć na bóle i zawroty głowy i ogólne złe samopoczucie. Odpowiednie służby zajęły się temate o okazało się, że Maszt owszem stoi, ale jeszcze nie był wlaczony. Tyle w temacie wpływu masztów na zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepsze jest to że wypowiadają się ci co nie będą mieli z tym styczności albo mieszczuchy i tak zatrute spalinami i dymem. Ciekawe dlaczego operatora play pogonili z okolic Kazimierza gdzie chodziło o ten sam maszt? A władza gminy Janowiec owszem dlaczego nie biorąc pewnie odpowiednie p... . Więc wszystkie cebulki którzy nie macie pojęcia co tu się dzieje nie odzywajcie się szkoda waszego czasu na pisanie tych słabych wypowiedzi.....! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę najbardziej racjonalnym argumentem przeciwko budowie masztu jest fakt, że zbyt słabo znamy wpływ jego działania na ludzki organizm, a niby dlaczego NASIŁÓW ma się stać królikiem doswiadczalnym?  Zastanawia mnie dlaczego szanowny Pan wójt gminy Janowiec nie staje zdecydowanie w obronie swoich mieszkańców. Dlaczego człowiekowi wybranemu w wolnych wyborach przez swój lud nie zależy na tym żeby mu pomóc, a wręcz zależy na sfinalizowaniu inwestycji? Czy kryje się za tym jakaś korzyść materialna? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasięg mam w porządku, Internet też mi hula i nie potrzeba mi żadnych masztów obok. Ci co się wypowiadają na temat lepszego zasięgu i Internetu niech sami sobie postawią taki maszt po sąsiedzku. Play się pewnie ucieszy. A mieszkańcom Nasiłowa dajcie spokój. Jak nie chcą to nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzućcie z mieszkania / domu Telewizor, komputer, kuchenka mikrofalowa, pralka, lodówka czy suszarka – każdy z nas ma te przedmioty w domu, one też wytwarzają pole elektromagnetyczne. A telefon która szuka cały czas zasięgu gorzej niż ten który ma zasięg. Ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa to chołota, która nic nie wie na ten temat. Z Kazimierza jeszcze nikt nie pogonił. Walczymy nadal, bo w każdej chwili P4 może próbować. Chętnie opowiem co zrobiliśmy i jak wygląda taka droga. Pomaga nam stowarzyszenie Prawo Do Życia. Mam kontakt z założycielem p. Gelzokiem, ale teraz czuje się bardzo źle (choruje właśnie przez nieszkodliwe stacje bazowe) i może lepiej nie zawracać mu głowy. Są też inni mądrzy ze stowarzyszenia. Szukajcie na fb wpisując prawodozycia. Kontakt do mnie 533 273 dwa siedem dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Izraelu sieć 5G jest zakazana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej chorób niesie za sobą oglądanie programów informacyjnych TVPis niż taki maszt za płotem! Warto czasem sięgnąć po rozum niż bezmyślnie mielić ozorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co się dziwić że ściana wschodnia jest uważana za największy ciemnogród w Polsce, ale jak problemy z zasięgiem to płacz bo trzeba latać i zasięgu szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa a ci co piszą o tej ścianie wschodniej o cebulakach to są niby z zachodu? He....? Bo chyba mi się nie wydaje żeby dalej mieszkali niz w obrębie 30km od Nasilowa.... A przypominam że Puławy leżą na wschód od Nasilowa na wschodniej części Wisły... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj cebulaku jeden czy drugi namiar to Ci wyślę pomiary z odczytów miernika PEM. Którą stację bazową Ci zmierzyć? Może tą z dachu hotelu Izabela w Puławach. Zobaczysz czy narazilbyś swoją rodzinę na takie promieniowanie. Nas przeciwników wyzywają a sami nic nie wiedzą. Kompletnie nic. Poczytajcie np cała prawda na prawo do życia. Pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w Izraelu sieć 5G jest zakazana" - kłamiesz. Trwa tam już przetarg na 5G które będzie szybciej niż w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁA PRAWDA o megaustawie telekomunikacyjnej - daje operatorowm same przywileje NIEZALEŻNA EKSPERTYZA: „Megaustawa 5G – Czy ta Księga rzeczywiście jest Biała?” ***s://inspro.org.pl/polecamy/ekspertyza-megaustawa-5g/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...